Translated videos

LM >> Little Mix - How Well Do They Know Each Other Capital FM #CZ

30. června 2014 v 16:20 | Lenna
Když nám to počasí takto znepříjemňuje léto, tak abyste se alespoň chviličku nenudili, přeložila jsem další video s holkami. :) Nepomeňte navštívit také náš druhý kanál ZDE, a podívat se zda jste viděli opravdu všechna videa. ;)

LM >> Little Mix Q&A Billboard #CZ

29. června 2014 v 21:05 | Lenna
Hey! Hey! :D Kdybyste si náhodou mysleli, že překlady s holkami skončily, tak nic takového se neděje. :) Jen nebyl čas a nějakou dobu jsem toto video měla rozpřekládané, ale zasekla jsem se a tak se Beth nabídla na pomoc. Nakonec jsem video překládala já (Lenna), Beth a Tyna. Za pomoc s překladem holkám tísíckrát děkuji! :) Budu moc ráda, když mi někdo z Vás s překlady jakkoliv pomůže. Můžete překlady posílat na mail (littlemix-news@seznam.cz) a já Vám k tomu s radostí udělám titulky. :) Pokud nechcete, aby Vám jakýkoliv překlad unikl, dejte odběr kanálu. :)

LM >> 5 Questions For...Little Mix #CZ

16. května 2014 v 23:16 | Lenna
Přeložila jsem všechny ty rozhovory s holkama, které udělaly, když byly v FM rádiu. :) Bohužel, ale YT mi je blokuje kvůli autorským právům a tak jsem nucena je nahrát na Vimeo.com kanál.
Snad to nevadí a rádi se na to podíváte i tam. :)
Chtěla jsem poprosit Ty, co mají nějaký stránku s holkama z Little Mix, jestli byste byli, tak ochotní a sdíleli tyto přeložené videa aby se šířili dále. :) DĚKUJI! ;)

P.S. u Leigh-Anne *otázku a odpověď s hvězdičkou berte prosím s rezervou, nejsem si jistá, zda jsem porozuměla správně! :)


LM >> Jesy's Liberia Video Diary, Chubby Bunny Challenge #CZ

10. května 2014 v 18:05 | Lenna
Přeložila jsem i ten poslední deníček z Liberie s Jesy co zbýval + ještě Eliška přeložila Chubby Bunny Challenge a já jí k tomu přidala titulky, takže máte o video navíc. :)

LM >> Perrie's Liberia Video Diary #CZ

7. května 2014 v 14:26 | brre
Další překlad! Lentilka se rozjela!:o)) Tentokrát je to deníček s Perrie. Brzy čekejte ještě děníček s Jesy...už ho má přeložený takže záleží kdy si najde chvilku tam ty titulky dát.:o)
Pokud chcete něco přeložit napište svoje návrhy SEM. Pokud chcete překládat tak si přečtěte více informací TADY.:o) No a hlavně sledujte náš YT kanál, který najdete TADY!:o)

LM >> Leigh-Anne's Liberia Video Diary #CZ

6. května 2014 v 18:08 | brre
Lentilka(Lenna) vám přeložila další video! Tentokrát je to deníček Leigh-Anne.:o)
Pokud je mezi vámi někdo, kdo umí anglicky a chtěl by také překládat, tak neváhejte! Pokud vám v tom brání, že neumíte dělat titulky, tak už nebrání, protože Lentilka je tam za vás určitě moc ráda dá!:o) Takže stačí když přeložíte, co holky ve videu říkají a pošlete nám to na mail...aby to bylo přehlednější tak posílejte na náš mail co máme na 1D, protože tam koukáme častěji a už nám tam chodí překlady právě 1D videí.:o) Tak neváhejte a překládejte! Stačí poslat překlad, připsat svoje jméno(přezdívku záleží na vás) a případně váš blog pokud nějaký máte.:o) To vše posílejte na mail: iheart-onedirection@email.cz.

LM >> Jade's Liberia Video Diary, Lex meets Little Mix #CZ

5. května 2014 v 20:22 | Lenna
Asi mi něco spadlo na hlavu, ale bod pro Vás! :D Začala jsem překládat videa s holkama. První tu mám video s Jade a její deníček z Liberie a pak když Lex dělala s holkama rozhovor v rámci Sport Relief. :) Ale vzhledem k mým anglickým schopnostem jsem na sebe docela pyšná! :D Ještě jednou musím veřejně poděkovat Niki, která mi překlad kontroluje a popřípadě opraví. :) Doporučuju Vám si dát ty videa do HD kvality, abyste lépe přečetli titulky a také pak bude celkově celý obraz lepší. :)
PS. Protože jsme ztratily přihlašovací údaje k předchozímu kanálu, musely jsme vytvořit nový, takže budu ráda, když i novému kanálu dáte ODBĚR. :)

LM >> Perrie Edwards and Jade Thriwall Interview with yahoo - CZ TITULKY

15. listopadu 2013 v 18:23 | Veronica.
Omg, další pekelný video. Myslím, že po tomhle všem ze mě bude IT profík, fakt že jo. :D Tohle video jsem si strašně zamilovala, protože Perrie i Jade jsou tu strašně super, ale nemohla jsem ho najít na youtube, což mě naštvalo, protože jsem k tomu chtěla udělat překlad, takže jsem to zas musela nějak stahovat z jiné stránky skrz nějaký program, který mi to i otagoval, jak můžete vidět nahoře a prostě peklo :D Strávila jsem nad tím strašně moc času a už si i myslela, že to nedodělám, ale here it is! :D Ach jo, to stěžování si, přeskočte, už bych si neměla stěžovat :D Chci jen varovat, že tam něco nemusí být přesný, protože ta moderátorka to někdy strašně zamumlala a já nepochytila, na co se ptá, takže jsem... improvizovala :D Don't judge me, jsou tam takhle asi jen 3 věty, víc ne, zbytek je dobře a měl by být správně :D Ok, to je všechno. Enjoy that! <3
PS: Pište své návrhy na překlad TADY!
PPS! Dejte si to HD! Ať ty titulky lépe přečtete a taky subscribe! :D :)

LM >> Which Little Mix Member Is the Dirtiest - interview - CZ TITULKY

13. listopadu 2013 v 21:38 | Veronica.
Grrr, už mě to fakt nebaví, proč mi to na tom youtube nenechají? Takový krásný videa a já je pořád musím nahrávat na zkoukni to. -_- Fajn, přeložila jsem další video, tentokrát interview, jedno z těch novějších, musím říct, že jsem se při něm fakt bavila, jsou vtipný :D Nikdo nestojí nohama pevně na zemi tolik, jako ony. Protože snad nikdo si nedovolí v interview mluvit o prdech a pupíncích. Možná ještě Jennifer Lawrence, co tak znám a koukám na její videa, ta je taky taková a rozuměla by si s něma :D Miluju to video. :))
Pokud ještě neodbíráte youtube kanál (jo, snad mi youtube jednou to video tam fakt nahraje a nezablokuje, modlím se v to), tak to můžete udělat teď. Bude přibývat víc překladů, protože mě to začalo nějak bavit :D :))
(klikněte na obrázek)

LM >> Little Mix (Behind the scenes) Little Me - CZ TITULKY

11. listopadu 2013 v 22:52 | Veronica.
omgggg, podívejte na to! Já udělala video, úplně sama. Strávila jsem nad tím asi čtyři hodiny (překlad byl rychle ale pak dělání titulků a pak problémy s nahráváním a bla a bla a bla; podle toho, kolik problémů jsem s tím měla, to zas nebylo tak moc hodin :D) youtube mi to rovnou zablokoval, teda já na to koukat na yt můžu, ale pro naší zemi je to jinak zablokovaný, takže fuck them. Ale nahrála jsem to na zkouknito, tam, kde to většinou nahrává Lily, se kterou překládám 1D videa a aaaaa, já to taky dala. Ok, není to ještě tak promakaný a hezký, ale to chce čas, na tom se zapracuje nějak :D Jsem na sebe pyšná, fakt ale :D Ok, to byl můj příběh story of my life I made these subtitles... yeaaah. :D Ptala jsem se brre a mám dovolený dělat překlady k LM videiím, takže to tu rozjedu. Nebudou tak často, protože překládat a pak dělat i to video je fakt hodně velká haluz a úplně Lily obdivuju, že to zvládá protože omg :D No... ale sem tam se nějaký objeví! :D Takže... to je všechno! Enjoy!
(klikněte na ten obrázek)
 
 

Reklama